Jaki syrop do kawy wybrać?

Syropy do kawy w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Mnóstwo kawoszy uwielbia kawy smakowe, które są słodkie, aromatyczne i niezwykle rozgrzewające. Wystarczy kilka kropel syropu, by tradycyjny napój przemienił się w kawę o niepowtarzalnym smaku. Jakie syropy najbardziej pasują do różnorodnych kaw oraz gdzie można kupić taki dodatek?

Monin syropy


Doświadczona, wyjątkowa marka posiada w swojej ofercie wiele rozmaitych syropów o niepowtarzalnym smaku. Można je spotkać w restauracjach, kawiarniach oraz w barach, a także coraz częściej indywidualni klienci chętnie kupują je do swoich domów, by móc we własnej kuchni przygotować swoją ulubioną kawę o wyjątkowym smaku. Monin syropy idealnie komponują się z wszelkimi mlecznymi kawami typu: macchiato, latte czy cappuccino

Jaki syrop do kawy wybrać?


W dobrych sklepach spożywczych oraz w hurtowniach z napojami można znaleźć wiele ciekawych, smakowych syropów, które pasują przede wszystkim do kawy. Najczęściej klienci decydują się na takie smaki jak np.: orzech laskowy, czekoladowy, karmelowy, cynamonowy, waniliowy, irish cream, amaretto, czy migdałowy. Można znaleźć także niespotykane i bardzo oryginalne smaki, które idealnie dopełnią kawę szczególnie w okresie zimowym jak np.: smak szarlotki, piernika, krówkowy czy creme brulee. Warto eksperymentować z kawą i w smutne, pochmurne dni postawić na odrobinę przyjemności. Taki pyszny, słodki napój idealnie zastąpi deser oraz będzie stanowił świetny „poczęstunek” dla odwiedzających gości.

Comments are closed.