Praktyczne akcesorium do tortu: podstawka

W świecie dodatków i akcesoriów cukierniczych jest wiele produktów, bez których można sobie poradzić, ale profesjonalna podstawka pod tort z pewnością nie należy do tej kategorii? Dlaczego? Czy warto ja kupić? Kiedy będzie właściwie konieczna? O tym wszystkim przeczytasz w naszym dzisiejszym artykule.

Podstawka pod tort – praktyczny dodatek do ciast

Krojenie ciast kojarzy Ci się z katastrofą? Nawet duży talerz nie jest odpowiednim podkładem pod tort. Jeżeli prowadzisz kawiarnię, cukiernię lub dom weselny, koniecznie zastanów się nad zakupem podstawek pod tort, które mogą w znaczny sposób ułatwić krojenie ciasta przez pracowników. 

W przypadku organizowania przyjęć dla gości takie działanie może okazać się szczególnie celowe – młodzi małżonkowie na weselu nie zawsze mają wprawę w krojeniu tortu, a dodatkowy stres może im skutecznie utrudniać to zadanie. Warto więc udławić sprawę i kupić dla nich profesjonalny podkład pod tort.

Estetyczne podkłady pod tort idealne do zdjęć

Prezentacja produktów oferowanych przez cukiernie na stronie internetowej wymaga odpowiedniego przygotowania. Mało estetyczne zdjęcia nie będą dobrą reklamą dla nawet najlepszych ciast i tortów. Aby fotografie wyglądały dobrze i wpisywały się w aktualne trendy, zdecydowanie warto zainwestować w estetyczne podkładki pod tort, które pozwolą na lepszą prezentację przedmiotu zdjęcia.

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ciekawych propozycji – od tradycyjnych – białych i czarnych, przez złote oraz pięknie zdobione.

Comments are closed.